27 مهر 1400
En|

بیانیه حریم خصوصی

قابل توجه بازدید کنندگان محترم

بدینوسیله بیانیه حریم خصوصی اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان  را به اطلاع میرساند:

اطلاعات شخصی هر فرد بخشی از حریم خصوصی وی محسوب  می شود .حفاظت بیشتر از حقوق شخصی افراد در شبکه ،نه تنها موجب حفظ امنیت کاربران می شود، بلکه باعث اعتماد بیشتر و مشارکت آنها در فعالیت های جاری می گردد. هدف از این بیانیه آگاه ساختن شما در باره نوع و نحوه استفاده از اطلاعاتی است که در هنگام بازدید از سایت از جانب شما دریافت می گردد.

اداره کل راه وشهرسازی استان گلستان بر اساس ماده 7 تصویب نامه شماره 1127128 شورای  عالی اداری مورخ 28/11/1395  خود راملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران وبگاه دانسته و از کاربران ، آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات کفایت می کند ، دریافت کرده و از انتشار آن یا در اختیار قراردادن آن به دیگران خودداری می نماید. اطلاعات جمع آوری شده از بازدید کنندگان، صرفا برای بهبود کیفیت خدمات و محتوای سایت  مورد استفاده قرار می گیرند و هیچ بخشی از اطلاعات شخصی شما را بدون اطلاع و اجازه ی قبلی ، با فرد یا موسسه ی دیگری در میان نخواهیم گذاشت.

پایگاه اینترنتی اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان  از کوکی‌ها به منظور کمک کردن به شما در راستای شخصی‌سازی تجربه آنلاین‌تان استفاده می‌کند. یک کوکی، یک فایل متنی است که توسط سرور وب‌سایت بر روی هارد دیسک شما قرار داده می‌شود. کوکی‌ها نمی‌توانند به منظور اجرای برنامه‌ها یا ارائه ویروس‌ها به رایانه شما مورد استفاده قرار گیرند. کوکی‌ها مشخصا متعلق به شما هستند و تنها توسط یک وب سرور در دامنه‌ای که کوکی را به شما نسبت داده، قابل خواندن است.
یکی از مقاصد اصلی کوکی‌ها فراهم‌کردن تسهیلاتی به منظور صرفه‌جویی در زمان شماست. هدف یک کوکی این است که به وب سرور می‌گوید که شما به صفحه خاصی بازگشته‌اید. برای مثال، اگر شما صفحات اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان را شخصی‌سازی کرده باشید یا با سایت اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان رجیستر کرده باشید، یک کوکی به اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان کمک می‌کند تا در بازدیدهای بعدی اطلاعات خاص شما را فرابخواند. این مسئله فرایند ضبط اطلاعات شخصی شما را تسهیل کرده است .هنگامی که شما به پایگاه اینترنتی اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان بازمی‌گردید، اطلاعاتی که پیش‌تر شما فراهم کرده بودید قابل بازیابی است؛ بدین ترتیب، شما می‌توانید از ویژگی‌هایی که در وبگاه اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان به شکل سفارشی ایجاد کرده‌اید، استفاده کنید.
شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را دارید. بسیاری از مرورگرها به طور خودکارکوکی‌ها را قبول می‌کنند اما اگر خواستید، می‌توانید معمولا تنظیمات مرورگر خود را برای نپذیرفتن کوکی‌ها تنظیم کنید. اگر خواستید کوکی‌ها را رد کنید، ممکن است ‌نتوانید به‌طور کامل از ویژگی‌های تعاملی خدمات اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان  و سایت‌هایی که بازدید کرده‌اید، استفاده کنید.

اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان ممکن است گهگاه این بیانیه حریم خصوصی را به منظور بازتاب فیدبک‌های مشتریان و شرکت به‌روزرسانی کند. اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان شما را تشویق می‌کند تا به طور دوره‌ای این بیانیه را مرور کنید تا از نحوه حفاظت اطلاعات شما توسط اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان  مطلع شوید.

اداره کل راه و شهرسازی استان  گلستان  نظرات شما در خصوص محتوای " بیانیه حفظ حریم خصوصی " ، گرامي مي‌دارد. اگر معتقديد که اداره کل راه و شهرسازی استان  گلستان  به اين بيانیه وفادار نمانده، لطفا از طريق آدرس fava@golestanrud.ir  با ما تماس بگیرید. این مجموعه تمام تلاش خود را خواهد کرد تا جهت بهره گیری لازم از پرتال اداره کل و امنيت اطلاعات پيگيريهايي مطابق با قوانين و مقررات را به نحو شايسته انجام دهد.