04 اسفند 1398
En | 
۱۱۰۰۰ واحدمسکونی در طرح اقدام ملی مسکن در گلستان ساخته می‌شود
اداره ارتباطات واطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان:

۱۱۰۰۰ واحدمسکونی در طرح اقدام ملی مسکن در گلستان ساخته می‌شود

تاریخ انتشار: 1398/11/17|   بازدید: 5 |  print

مدیرکل راه و شهرسازی گلستان با اشاره به پالایش ثبت نام کنندگان در طرح اقدام ملی مسکن گفت: در این طرح ۱۱ هزار واحدمسکونی در استان ساخته می‌شود.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان ، حسین محبوبی پیش از ظهر امروز در نشست خبری با اشاره به اجرای طرح اقدام ملی مسکن در استان اظهارداشت: در این طرح سهم استان ساخت 11 هزار واحد مسکونی است که در مرحله نخست ثبت نام یکهزار و 760 واحد در استان انجام شد.

وی افزود: پالایش ثبت نام کنندگان انجام و به وسیله پیامک به آنها اعلام شده است و از امروز این افراد در شهرهای گرگان و گنبدکاووس که بالای 100 هزار نفر جمعیت دارند، می‌توانند به ادارات راه و شهرسازی مراجعه کنند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان گفت: براساس برنامه یکهزار واحد در گرگان، 200 واحد در گنبدکاووس و 560 واحد در شهرهای بندرترکمن، آق‌قلا و آزادشهر ساخته خواهدشد.

وی اعلام کرد: در شهرهای بالای 100 هزار نفر استان که شامل گرگان و گنبدکاووس است از حدود یکهزار و 200 نفری که ثبت نام کرده بودند 670 نفر مورد تأیید قرار گرفت.

محبوبی ادامه داد: برای این مرحله 5 قطعه زمین را در شهر گرگان شامل 4 نقطه در سایت مسکن مهر سعدآباد و یک نقطه در شهرک آرامش پیش بینی کرده‌ایم.

وی گفت: استان این آمادگی را دارد تا مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن را اجرا کند. در این مرحله 2 هزار و 500 واحدمسکونی دیگر در استان ساخته می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بیان داشت: در این طرح 100 میلیون تومان تسهیلات 18 درصد به متقاضیان پرداخت خواهدشد.

وی در بخش دیگر سخنانش به افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های راهسازی در استان اشاره کرد و گفت: در دهه فجر امسال 15 پروژه با اعتبار 19 میلیارد تومان در استان کلنگ‌زنی یا به بهره‌برداری می‌رسد.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد