شنبه، 2 مرداد 1400
آمادگی وزارت راه و شهرسازی جهت ارائه خدمات در ایام نوروز/ امسال ستاد نوروزی تشکیل نخواهد شد/ مردم از سفرهای غیرضروری طی نوروز خودداری کنند
 

آمادگی وزارت راه و شهرسازی جهت ارائه خدمات در ایام نوروز/ امسال ستاد نوروزی تشکیل نخواهد شد/ مردم از سفرهای غیرضروری طی نوروز خودداری کنند

دوشنبه، 25 اسفند 1399 | Article Rating

وزیر راه و شهرسازی از آمادگی وزارت راه و شهرسازی جهت ارایه خدمات در ایام نوروز خبر داد و از مردم نیز درخواست کرد که طی نوروز از سفرهای غیرضروری خودداری کنند.

محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی با بیان اینکه امسال برخلاف سال‌های گذشته ستاد نوروزی تشکیل نخواهد شد، اظهار داشت: با وجود اینکه ستادی نخواهیم داشت، اما وزارت راه و شهرسازی آمادگی لازم را برای ترددهایی که در نوروز انجام می‌شود، خواهد داشت.

وی تاکید کرد: ما باید ظرفیت و مدیریت‌مان را در ایام نوروز در اوج نگه داریم؛ اما با این حال مردم نیز باید از انجام سفرهای غیر ضروری خودداری کنند.

اسلامی تصریح کرد: تمامی تمهیداتی که طی پروتکل‌های وزارت بهداشت از طریق قرارگاه عملیاتی و ستادملی مقابله با کرونا ابلاغ شده است، در ایام نوروز رعایت خواهند شد.

وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: ما مردم را به سفر تشویق نخواهیم کرد؛ اما معتقدیم که طی نوروز، باید کاملا آماده و مهیا برای ارایه خدمات‌ باشیم.

وی گفت: طی این ایام، تمامی سیستم مدیریت جاده‌ای از قبیل پلیس و هلال احمر و دیگر سازمان‌ها نیز باید آمادگی کامل را داشته باشند تا خدای ناکرده اگر مشکلی برای فردی یا جایی حادث شد، بتوان به‌طور مطلوب آن را مدیریت و رسیدگی کرد.

تصاویر
  • آمادگی وزارت راه و شهرسازی جهت ارائه خدمات در ایام نوروز/ امسال ستاد نوروزی تشکیل نخواهد شد/ مردم از سفرهای غیرضروری طی نوروز خودداری کنند
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: