| 19 اردیبهشت 1400
طرح اقدام ملى مسكن در بیش از ۷۷۰ شهر کشور در حال اجرا است / بالا رفتن سرعت تکمیل پروژه‌های طرح اقدام ملی با تکمیل آورده متقاضیان

 طرح اقدام ملى مسكن در بیش از ۷۷۰ شهر کشور در حال اجرا است / بالا رفتن سرعت تکمیل پروژه‌های طرح اقدام ملی با تکمیل آورده متقاضیان

دوشنبه، 06 اردیبهشت 1400 | امتیاز: Article Rating

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در خصوص آخرین وضعیت اقدام مسکن ملی اعلام کرد که این طرح در بیش از ۷۷۰ شهر کشور در حال اجرا است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، امروز ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ با حضور وزیر راه و شهرسازی و دیگر دستگاه‌های ذی‌ربط جلسه هماهنگی طرح اقدام ملی مسکن به صورت ویدئو کنفرانسی در محل این وزارتخانه برگزار شد. محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   در مورد این جلسه با اشاره به هماهنگی‌های انجام گرفته در سراسر کشور درخصوص این طرح گفت:‌ در این جلسه ضمن هماهنگی بابت طرح‌های اقدام ملی سراسر کشور، پیشرفت پروژه‌ها، زمان‌بندی پیشرفت و اتمام پروژها کنترل و تصمیمات لازم گرفته شد. 

وی افزود: در این زمینه به استان‌ها تصمیمات گرفته شده ابلاغ شد تا در زمان‌های مدنظر پروژه‌ها با سرعت بیشتر و کیفیت بالاتر به متقاضیان تحویل داده شود.

محمود زاده در خصوص آخرین وضعیت اقدام ملی مسکن در کشور گفت: این طرح در بیش از ۷۷۰ شهر کشور در حال اجرا بوده که هرکدام مراحل مختلفی را طی می کند. در بعضی از شهرها سال گذشته شاهد افتتاح پروژه‌های این طرح بودیم و در برخی نیز تا پایان دولت دوازدهم برنامه‌ریزی شده است که بهره‌برداری و تحویل داده شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی در پایان گفت: کار در مراحل مختلف در حال اجرا بوده و قطعا با توجه به آورده‌ متقاضیان پروژه‌ها سرعت بیشتری گرفته و زودتر به اتمام خواهند رسید.

تصاویر
  • طرح اقدام ملى مسكن در بیش از ۷۷۰ شهر کشور در حال اجرا است / بالا رفتن سرعت تکمیل پروژه‌های طرح اقدام ملی با تکمیل آورده متقاضیان
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: