| 19 اردیبهشت 1400
مهندس محبوبی مدیرکل را و شهرسازی استان گلستان  از تعویق  زمان برگزاری آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان خبر داد

 مهندس محبوبی مدیرکل را و شهرسازی استان گلستان از تعویق زمان برگزاری آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان خبر داد

دوشنبه، 06 اردیبهشت 1400 | امتیاز: Article Rating

دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان از به تعویق افتادن زمان برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان در هفت رشته عمران، معماری، تاسیسات برقی، تاسیسات مکانیکی، نقشه‌برداری، شهرسازی و ترافیک خبر داد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان گلستان با بیان اینکه 5779 نفرداوطلب  در آزمون ورود به حرفه مهندسان  ثبت نام کرده اند. بیان داشت: از این تعداد 1450 نفر زن و 4329 نفر مرد هستند که در 7 رشته مرتبط با ساختمان و شهرسازی  با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره كل راه و شهرسازي استان گلستان، مهندس"حسین محبوبی" در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی این اداره کل بیان داشت :  بنا به دستور وزیر محترم راه و شهرسازی و به منظور جلوگیری از شیوع بیشتر بیماری کرونا تا اطلاع بعدی این آزمون لغو و زمان بعدی برگزاری آن با توجه به شرایط بهداشت عمومی اعلام خواهد شد.

مهندس محبوبی افزود: این آزمون  در رشته های معماري  صلاحیتهای (طراحی، نظارت و اجرا) ، عمران صلاحیتهای(نظارت، محاسبات، اجرا، طرح و اجراي گود، پی و سازه نگهبان و ارزیابی، طرح و اجراي بهسازي)، تاسیسات مکانیکی صلاحیتهای (طراحی، نظارت و اجرا)، تاسیسات برقی صلاحیتهای (طراحی، نظارت و اجرا)  و نقشه برداری ، شهرسازی و ترافیک  برگزار خواهد شد.  

گفتنی است؛ پیش از این، دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان وزارت راه و شهرسازی، زمان برگزاری آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان را ۲۹، ۳۰ و ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰، اعلام کرده بود.

تصاویر
  • مهندس محبوبی مدیرکل را و شهرسازی استان گلستان  از تعویق  زمان برگزاری آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان خبر داد
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: